Tynkowanie

2009-03-10 00:00:00

Zakończenie prac adaptacyjnych w odziale PKO BP

Zrealizowaliśmy prace związane z adaptacją wnętrz dla potrzeb oddziału banku PKO BP w Zamościu przy ul. Piłsudskiego.

2009-01-12 21:34:23

Prace termo-modernizacyjne przy ul. Cegielnianej

Rozpoczynamy realizację prac termo-modernizacyjnych  bloku mieszkalnego przy ulicy Cegielnianej w Biłgoraju.


Zobacz

Tynkowanie

Odpowiednie dobranie tynku, zarówno pod względem faktury, jak i kolorystyki – jest bardzo ważne. Decyduje bowiem o wyglądzie domu i o tym, jak wypisuje się on w otoczenie. Mamy bardzo duże doświadczenie  w wykonywaniu tynków . Zadowolenie  naszych klientów utwierdza nas w przekonaniu , że robimy to dobrze spełniając tym samym oczekiwania naszych najbardziej wymagających klientów.

Ilość tynków jaką przerobiliśmy można liczyć w stekach ton.

Oferujemy usługi szeroką gamę usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszego klienta. Chętnie podejmujemy się prac modernizacyjnych dostosujemy Twoje miejsce w którym mieszkasz bądź pracujesz do Twoich oczekiwań. Doradzamy w rozwiązaniach nietypowych. Nasza ponad dziesięcioletnia obecność na rynku jest doskonałym powodem dla którego  warto z nami zmieniać.


Dawny blask. Powierzając nam odrestaurowanie budynku który zatracił w swej  długiej historii dawny blask, bądź pewien że on powróci z chwilą gdy zakończymy renowację. Odnowiony Pałacyk Rektoratu Politechniki Lubelskiej jest naszą dumą którą się nie skromnie chwalimy. My wiemy jak tego dokonać


Jesteśmy liderem który zrealizował najwięcej inwestycji termo-modernizacyjnych w naszym obszarze działania. My potrafimy w sposób profesjonalny przeprowadzić termomodernizacje by zimno nie było odczuwalne. Ocieplając zdecydowanie obniżysz koszty ogrzewania.


Kolory
odgrywają duże znaczenie w naszym życiu. To one tworzą wizerunek, odzwierciedlają nasze charaktery nastroje. Aby dom był miejscem gdzie każdy będzie czuł się dobrze. Malowanie w raz z nami pomoże zrealizować Twoje oczekiwanie. Pomożemy wybrać Ci kolory