Ocieplanie

2009-03-10 00:00:00

Zakończenie prac adaptacyjnych w odziale PKO BP

Zrealizowaliśmy prace związane z adaptacją wnętrz dla potrzeb oddziału banku PKO BP w Zamościu przy ul. Piłsudskiego.

2009-01-12 21:34:23

Prace termo-modernizacyjne przy ul. Cegielnianej

Rozpoczynamy realizację prac termo-modernizacyjnych  bloku mieszkalnego przy ulicy Cegielnianej w Biłgoraju.


Zobacz

Ocieplanie

Jesteśmy liderem, który zrealizował najwięcej inwestycji termo-modernizacyjnych w naszym obszarze działania. My potrafimy w sposób profesjonalny przeprowadzić termo-modernizacje, by zimno nie było odczuwalne. Ocieplając zdecydowanie obniżysz koszty ogrzewania.

Jesteśmy firmą, która wykonała najwięcej inwestycji termo-modernizacyjnych w naszym obszarze działania.


Oferujemy szeroką gamę usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszego klienta. Chętnie podejmujemy się prac modernizacyjnych. Dostosujemy Twoje miejsce, w którym mieszkasz bądź pracujesz do Twoich oczekiwań. Doradzamy w rozwiązaniach nietypowych. Nasza ponad dziesięcioletnia obecność na rynku jest doskonałym powodem, dla którego warto z nami zmieniać.


Dawny blask. Powierzając nam odrestaurowanie budynku, który zatracił w swej  długiej historii dawny blask, bądź pewien, że on powróci z chwilą, gdy zakończymy renowację. Odnowiony Pałacyk Rektoratu Politechniki Lubelskiej jest naszą dumą którą się nieskromnie chwalimy. My wiemy jak tego dokonać.


Odpowiednie dobranie tynku, zarówno pod względem faktury, jak i kolorystyki – jest bardzo ważne. Decyduje bowiem o wyglądzie domu i o tym, jak wpisuje się on w otoczenie. Mamy bardzo duże doświadczenie  w wykonywaniu tynków. Zadowolenie  naszych klientów utwierdza nas w przekonaniu, że robimy to dobrze, spełniając tym samym oczekiwania naszych najbardziej wymagających klientów.


Kolory odgrywają duże znaczenie w naszym życiu. To one tworzą wizerunek, odzwierciedlają nasze charaktery,  nastroje. Aby dom był miejscem, gdzie każdy będzie czuł się dobrze. Malowanie wraz z nami pomoże zrealizować Twoje oczekiwania. Pomożemy wybrać Ci kolory.